0553 237 56 63     0553 237 56 63
istanbulcambalkonpanjur.com@gmail.com     Talep Formu
0553 237 56 63     0553 237 56 63 7/24     istanbulcambalkonpanjur.com@gmail.com     Servis Talep Formu
İstanbul Profesyonel Usta hizmeti!

İSTANBUL OTOMATİK PANJUR

27 Nisan 2021     833 Görüntüleme 1.440,00 TL

 

 

Nerelerdeyiz ?

 

Asya ve Avrupa Yakasının Tüm Semtlerine Ücretsiz  Hizmetimiz Vardır

 

Maalesef sadece fiyat teklifi için ölçü alamıyoruz. Niyetiniz gerçekten yaptırmak ise ölçünüzü ücretsiz olarak alırız. Bazı müşteriler hususi fiyat almak için ölçüye çağırıyor ve geri dönüş yapmıyor. Bu durum bize maliyetli ve aşırı derecede zaman kaybı vermektedir.

 
 

 

OTOMATİK KUMANDALI MOTORLU PANJUR

İster Butonlu İster Kumandalı tercih edebilirsiniz.

 İster Butonlu.        

Otomatik panjur ile manuel panjur arasındaki fark motorlu oluşudur. Bu panjuru ister kumanda ile kontrol edin isterseniz pencere yanına monte edilen buton ile 

 

.

 

  

 

Motorlu panjurlarda motor ömrü ortalama 10 yıldır. Kullanılan motor markasına göre bu değişir. Kalitesiz bir motorun ömrü 3 yıldır. Asaş marka motor kullanmaktayız. 

 

Bu tip Panjurlar buton ya da kumanda ile hareket ettirilir. buton ile hareket ettirilen panjurlar pencerelerin önüne buton konur ve  Bu sayede indirip kaldırmak için butondaki tuşa basmanız yeterlidir.

 kumandalı panjurlarda ise kumanda ile kontrol edilir bir kumanda ile 8 adet panjuru aynı anda indirip kaldırabilirsiniz Üstelik aynı kumanda ile pencerelerdeki panjurları tek tek indirebilirsiniz Hem aynı anda hem de tek tek  indirip kaldırma özelliği bulunmaktadır.

 diyelim ki çocuk odası için ayrı bir kumanda istiyorsunuz Evet bu mümkündür.fakat  kumanda maliyetinizi ek olarak arttıracaktır.

  Kumandalı panjur neden tercih edilmelidir?  kumandalı panjurlar indirip kaldırılması çok kolaydır bir tuş sayesinde yapıyorsunuz Ayrıca ebatı büyük pencereler için de tercih edilebilir Çünkü ipli panjurlar da büyük ebatlı pencereler sorun çıkarabiliyor. motorlu panjuru tercih ederken şunları göz önüne alalım birincisi motor maliyeti çıkacaktır ikincisi elektrik maliyeti Eğer pencerelerimizin dış tarafında müteahhit Elektrik kablosu koymuş ise elektrik maliyeti çıkmaz. yada pencerelerini monoblok olarak yapılmış ise zaten yukarıda bir makara bulunur ve buna sadece panjur lamelleri takılır Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Panjur deyip geçmeyin ondaki özellik hiç birşey de yok

Eviniz yazın bunaltıcı güneş mi alıyor ? Kış aylarında soğuk mu oluyor ? Sokaktan geçen arabaların sesi rahatsız ediyor ise o zaman panjur size göre. Alüminyum panjurlar, evlerinizi  yağmur, kar, güneş ışınları gibi dış etkenlere karşı korur.  Isı ve ses yalıtımını sağladıkları gibi pencerelerinizin de ömrünü uzatır.  Panjur paletlerinin en alt sırasına takılan lastikler, toz ve rüzgar girişini keser. Alüminyum panjurlar,  yapılara güvenliğin yanı sıra estetik görünüm de kazandırırlar.  

.    

 

 

Panjur Genel Özellikleri Nelerdir 

 

İki türlü panjur bulunur. Düz alüminyumdan ve Isı yalıtım dolgulu alüminyum malzemeden üretilir. Manuel panjur ve kumandalı otomatik olarak ayarlanabilir

 

Buton veya kumanda ile kontrol edilebilme özelliği 

( Motorlu panjur tercih ederseniz ister kumanda ile isterseniz pencerenin yanına sabit buton ile indirip kaldırabilirsiniz. Tek bir kumanda ile aynı anda 8 adet panjuru hareket ettirebilirsiniz. Kumandaya atanan komutlar sayesinde ayrıca tek tek indirip kaldırma işlemi de yapılabilir.)

İstenilen sayıda uzaktan kumanda

 ( Birden fazla kumanda tercih edebilirsiniz. Örneğin çocuk odası için ayrı bir kumanda. Bu sayede çocuklar odalarının panjurunu kendi isteğine göre ayarlar. Diğer panjurlar bundan etkilenmez.)

Kapanma sırasında herhangi bir engelle karşılaşılması durumunda, hareketi tersine çeviren emniyet fotoseli 

%25’e kadar ısı yalıtımı 

( Kesinlikle bu farkı hissedersiniz. Isıya karşı aşırı derecede faydalıdır. Tabiki ısı yalıtım özellikli alüminyum panjur tercih edilir ise) 

10 desibele kadar ses izolasyonu

( Odanızda uyurken sokaktaki çocukların sesleri sizi rahatsız mı ediyor ? Caddeden geçen arabaların lastik sesi egzoz sesi ? . Siz panjur yaptırın ve aradaki farkı görün. Sesi inanılmaz derecede keser bu farkı hissedersiniz. )

Yaz aylarında yakıcı güneşten korur

( Bazı evlerde yaz aylarında güneş gören odalarda oturmak insanı bunaltır. Kışın iyidir ama yazın o sıcaklık çekilmez. Panjur güneşi %100 oranında keser. Panjurlar inikken odanızda gündüz dahi göz gözü görmeyecek kadar karanlık olur. Karanlık olması isterseniz panjuru yarın indirebilirsiniz.)

Dışarıdan açılamayan panjur kanatları ile hırsızlığa karşı güvenlik

( Hırsızlığa karşı çözüm değildir elbet ama en azından caydırıcıdır. Dışarıdan açılması zordur fakat kırılabilir sonuçta kepenk değil panjur güvenliği ancak caydırıcı olabilir.)

Elektrik kesintilerinde manuel açma özelliği

( Motorlu panjurlarda elektrik kesilmelerine karşı manuel açma özelliği bulunmaktadır.)

Her cephe ve mimari yapıya uygulanabilirlik

Paslanma sorunu olmayan alüminyum malzeme

Yan dikme içerisinde, açma/kapama sırasında sesleri minimuma çeken kıl ve lastik fitiller

Sessiz çalışma özelliğiyle avantaj sağlayan tüp motorlar

Motorda aşırı ısınmaya karşı termik kontrol

Geniş renk alternatifleri

(Bütün renkler uygulanabilir.En sık tercih edilen renkler krem, bej, ahşap ve beyazdır.)

 

Tek kumanda ile Aynı anda 8 adete kadar panjuru indirip kaldırabilirsiniz

 

 

 

 

 

 

 

 

 


BİLGİLENDİRME

İSTANBULUN HER YERİNDEYİZ

 

ASYA VE AVRUPA YAKASININ HER YERİNDE

Katlanır Cam Balkon ve Panjur Sistemleri

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER