0553 237 56 63     0553 237 56 63
istanbulcambalkonpanjur.com@gmail.com     Talep Formu
0553 237 56 63     0553 237 56 63 7/24     istanbulcambalkonpanjur.com@gmail.com     Servis Talep Formu
İstanbul Profesyonel Usta hizmeti!

OFİS CAM BÖLME-OFİS BÖLME-CAM KAPI SİSTEMLERİ

07 Eylül 2022     1616 Görüntüleme 1.800,00 TL

 

Nerelerdeyiz ?

 

Asya ve Avrupa Yakasının Tüm Semtlerine Ücretsiz  Hizmetimiz Vardır

 

Maalesef sadece fiyat teklifi için ölçü alamıyoruz. Niyetiniz gerçekten yaptırmak ise ölçünüzü ücretsiz olarak alırız. Bazı müşteriler hususi fiyat almak için ölçüye çağırıyor ve geri dönüş yapmıyor. Bu durum bize maliyetli ve aşırı derecede zaman kaybı vermektedir.

 

OFİS CAM BÖLME-OFİS BÖLME-CAM KAPI SİSTEMLERİ

Çalışma hayatımızın bir parçası olan ofislerimizi öyle bir hale getirmeliyiz ki insan orada çalışır iken rahat olmalı, sıkılmamalı kendini mutlu hissetmelidir.


 

Çalışma ofisleri, Bankalar, noterler vb mekanları nasıl bölümlere ayırabiliriz.

 

Alüminyum profiller ve temperli camlar ile onlarca çeşit bölme sistemi vardır.

 

1- Çift cam arası jaluzi perde ile ofis bölme

Bu tarz ofis bölme sistemlerinde alüminyum profil + çift cam kullanılır. Çift camlar jaluzi perdelerden oluşur. Dilediğiniz zaman indirip-kaldırabilirsiniz. Avantajları ise ses yalıtımı sağlar. Ofis içinde ayrılmış odanın görünümünü istediğiniz zaman jaluzi perde ile gizleyebilirsiniz. 

 

Bu tarz ofis bölme sistemi yönetici odaları için tercih edilmektedir. Bu sistemde kullanılan jaluzi perde ip veya mıknatıslı buton ile kontrol edilebilir. 

 

Kullanılan camlar 4+22+4 mm kalınlığındadır. İleride hava ve toz almaması için cam kenarları özel kimyasallar ile yalıtımı yapılır.

 

2- Sadece cam ile ofis bölme ( cam cama ofis bölme) 

.   

Cam cama olarak bilinen sistemde camlar arasında herhangi bir materyal bulunmaz. Alt ve üst tarafta 6 cm yüksekliğinde alüminyum profillerin içine camlar oturtulur. 

 

Ofis olarak bölünen yerin %90 nı camdan oluşur. Bu sistemde ofise giriş için cam kapı tercih edilir. Sistemde kullanılan Canlar 8 milim veya 10 milim temperli Camlardan oluşur.  isterseniz camları görünmez cam yapabiliriz yani satene füme a da İsteğe göre çeşitli Desenler uygulanabilir.

 

3- Açık alan ofis bölme sistemleri ( genellikle 150 cm yüksekliğinde olur)

.  

açık alan ofis bölme sistemlerinde ofis ortamında çalışan kişiler birbiriyle iletişimini rahatlıkla sağlayabilirler genellikle takım halinde çalışan işyerleri için uygundur Günümüzde en sık bankalar tarafından tercih edilir

 

4- Alüminyum profil ve cam ile ofis bölme sistemleri

Alüminyum profiller ile ofis bölme bu sistemde alüminyum profiller ve camlar kullanılır camların arasına orta kayıtlar atılabilir Desenler verilebilir tüm bunlar alüminyumlar ile yapılır

 

Kaynaklar;
 
https://konyacambalkoncu.net/konya-katlanir-cam-balkon-konya-giyotin-cam-konya-isi-camli-cam-balkon/


BİLGİLENDİRME

İSTANBULUN HER YERİNDEYİZ

 

ASYA VE AVRUPA YAKASININ HER YERİNDE

Katlanır Cam Balkon ve Panjur Sistemleri

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER