0553 237 56 63     0553 237 56 63
istanbulcambalkonpanjur.com@gmail.com     Talep Formu
0553 237 56 63     0553 237 56 63 7/24     istanbulcambalkonpanjur.com@gmail.com     Servis Talep Formu
İstanbul Profesyonel Usta hizmeti!

SÜRME SERİ ISICAMLI CAM BALKON SİSTEMLERİ

27 Nisan 2021     809 Görüntüleme 1.800,00 TL

 

 

Nerelerdeyiz ?

 

Asya ve Avrupa Yakasının Tüm Semtlerine Ücretsiz  Hizmetimiz Vardır

 

Maalesef sadece fiyat teklifi için ölçü alamıyoruz. Niyetiniz gerçekten yaptırmak ise ölçünüzü ücretsiz olarak alırız. Bazı müşteriler hususi fiyat almak için ölçüye çağırıyor ve geri dönüş yapmıyor. Bu durum bize maliyetli ve aşırı derecede zaman kaybı vermektedir. 

 

SÜRME SERİ ISICAMLI CAM  SİSTEMİ. KIŞ BAHÇESİ CAM BALKON 

Özellikle kış bahçesi veya iş yerleri için çok uygundur. kafeterya, restoran vb .Sürme seri cam sistemlerinde aynı anda en fazla 5 kanatlı cam bulunur. Bu cam katatlarının eni 120 cm kadar olabilir. 

Sadece bir cam kanadını sürükleyerek diğer tüm camları üst üste açabilirsiniz. Sistemde tek cam 8 mm veya çift cam ısıcam tercih edilebilir. Bizim tavsiyemiz ısıcamlı modeli tercih etmenizdir.

 

Bu sistem zeminle bitişik mekanlara uygulanabilir. yani 2.kat gibi yerlere uygulanmamalıdır aksi takdirde camları silemezsiniz. 

 

Müstakil evler, villa gibi daireler için veranda girişlerine yada kış bahçesi için en çok tercih edilen ve kullanımı en uygun sistemdir. Isıcamlı eşikli sürme seri cam balkon tercih ederseniz kış aylarında da kış bahçesini kullanabilirsiniz. Tek amlı modeller kış bahçesi için uygun değildir.

Dilerseniz eşikli sürmeli cam balkon sistemine jaluzi perde ilave edebilirsiniz.

 

Bu sistemde kapı girişi de yapılabilir fakat aslında buna gerek yoktur. sistemin kendine has fişek sürgülü kilitleri vardır. 

Diyelim ki dışarıdan kilitlemek istediniz o zaman cam kanadının bir tanesine cam kiliti entegre ederiz bu kilit cama özel yapıştırıcı ile yapıştırılır  ve köşesinde bulunan alüminyum profile kilitlenir. İsterseniz zeminden de kilitleme yapılabilir. Sistemde kullanılan camlar temperlidir. Alüminyum profiller 3 mm kalınlığındadır. Yalıtım ısıcamlı modellerde conta ile sağlanır ve gerçekten tatmin edici yalıtımı vardır.

 

Dikkat : Sadece zeminde bulunan mekanlara uygulanması gerekir. Zemin üstü mekanlarda camları silemezsiniz. Bu sistem katlanır değil ! sürmeli sistemdir  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 BİLGİLENDİRME

İSTANBULUN HER YERİNDEYİZ

 

ASYA VE AVRUPA YAKASININ HER YERİNDE

Katlanır Cam Balkon ve Panjur Sistemleri

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER